Práce snů

Královna hledá novou uklízečku! 33 dní dovolené a pěkný plat

Královna Alžběta
Zdroj: Getty Images, Profimedia.cz
Ilustrační foto
Téma:

Pokud patříte mezi fanoušky královské rodiny a chtěli byste do ní patřit, máte příležitost. Královna Alžběta II. hledá novou uklízečku. Kromě dobrého platu Buckinghamský palác nabízí 33 dní dovolené v roce a možnost bydlet v jedné z královských rezidencí.

Předchozí zkušenosti s uklízecími pracemi nejsou nutné. Učit se budete moci od kolegů a získat od nich potřebné dovednosti. Starat se budete nejen o uklízení, ale také o hosty a pomáhat na speciálních akcích, uvedl deník Mirror.

 

Palác také nabízí možnost pracovat od příštího roku místo v Buckinghamském paláci pro prince Harryho a Meghan Markle. Ti se plánují odstěhovat z Kensingtonského paláce.

 

 

Královská rodina nabízí plat 16 000 liber ročně  (přes 462 tisíc korun). Dále nabídka zahrnuje také 33 dní dovolené a příspěvek 15 % na penzijní připojištění a stravu. Úspěšný žadatel se pak může rozhodnout, zda bude bydlet v jedné z rezidencí. Pokud se proto rozhodne, bude mu to odečteno z platu.

 

Úspěšný žadatel bude také muset pracovat od pondělí do neděle. Pokud chcete získat práci snů a pracovat v královské rodině, můžete posílat žádosti do 1. ledna.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

reg TN.cz