Kolik budou brát?

Královna hledá služebné a správce! Zatajila ale důležitou věc

Oslavy královny Alžběty - 3
Zdroj: Profimedia
Královna Alžběta II. hledá nové služebnictvo
Téma:

Chcete pracovat v Buckinghamském paláci nebo na hradě Windsor? Teď máte příležitost! Královna Alžběta II. hledá "armádu" hospodyň a komorníků. Jenže královská rodina v inzerátu neuvedla tu nejdůležitější věc.

O každý z domů královské rodiny se starají desítky služebných, hospodyň a správců. Členové vládnoucí dynastie přece nemohou sami mýt nádobí, řídit, starat se o zahradu a často si ani otevírat dveře nebo se oblékat, píše portál Daily Mirror.

 

Proto nikoho nepřekvapí, že britská královna Alžběta II. hledá nové adepty, kteří by se starali o její paláce v Londýně a hrad Windsor. "Pokud se připojíte k našemu profesionálnímu týmu, budete uklízet a starat se o různé interiéry a exteriéry tak, aby co nejlépe reprezentovaly," píše se v inzerátu.

 

Královna láká potenciální služebné také na mnoho zkušeností, které mohou při péči o paláce získat. "Budete se také starat o hosty a pracovat na přípravách nejrůznějších významných událostí," stojí v žádosti.

 

 

Předchozí práce na podobné pozici je výhodou, není ale podmínkou. Královská rodina hledá především někoho se smyslem pro detail a uspořádání, kdo je zároveň týmovým hráčem. Hlásit se zájemci mohou do 13. června.

 

Jenže zatímco inzerát nezapomněl zmínit 33 dní dovolené, příspěvek na důchodové pojištění a jídla zdarma ve službě, zatajil to nejdůležitější - nástupní plat. Přitom před dvěma měsíci v podobné nabídce byl stanoven na 16 955 liber ročně (necelých 500 tisíc korun).

 

ČTĚTE TAKÉ:

Znáte celý příběh lásky Meghan a Harryho? Seznámení přes kamarádku, tajné schůzky i nečekané zásnuby
Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala?

epa TN.cz