pozice snů

Královna hledá vedoucího sociálních sítí. Nabízí tučný plat i práci v paláci

Královna Alžběta shání správce Instagramu
Zdroj: Profimedia, Getty Images
Ilustrační foto
Regina Zajícová
Regina Zajícová
Publikováno 14. 12. 2019
Téma:

Britská královna Alžběta II. shání do svého týmu dalšího člena. Tentokrát se chce zaměřit na vylepšení svých sociálních sítí a udržet se v očích veřejnosti. Obsazovanou pozicí je vedoucí digitálního oddělení.

Královská rodina je oblíbená po celém světě a v posledních letech se snaží jít s dobou. Především si získává fanoušky na sociálních sítích, kde jsou všichni členové velmi aktivní. Například vévodu a vévodkyni ze Sussexu sleduje na instagramu přes devět milionů lidí, vévodkyni Kate a prince Williama o milion více.

 

A i královna se snaží udržet tempo s moderními technologiemi a pravidelně přidává na sociální sítě novinky ze svého života. Hledá proto nového vedoucího digitálního oddělení, který jí bude se vším pomáhat.

 

Nabízí plat 40 až 50 tisíc liber ročně (až jeden milion korun) a také práci od pondělí do pátku. Sídlit bude vedoucí v Buckinghamském paláci v kanceláři soukromého tajemníka. "Je to o tom, že nikdy nestojíme, ale nacházíme nové způsoby, jak udržet královnu v očích veřejnosti a na světové scéně," uvedl palác na svém webu.

 

 

Úlohou vedoucího bude vést dynamický tým, rozvíjet strategii digitální komunikace a spolupracovat s kolegy z celé organizace. "Ať už budete pokrývat státní návštěvy, slavnostní předávání cen nebo královské zásnuby, zajistíte, aby naše digitální kanály důsledně vyvolávaly zájem a oslovovaly širokou veřejnost," vysvětlil palác v prohlášení.

 

Zájemce o pozici musí mít zkušenosti se správou sociálních médií a dalších digitálních formátů. Dále by měl být kreativní a inovativní. Důležitá je také komunikace a zkušenost s vedením lidí. Svůj tým bude muset vybraný šéf motivovat a rozvíjet.

 

Královna dále nabízí komplexní balíček výhod včetně 33denní dovolené za kalendářní dny včetně svátků, obědy zdarma, penzijní připojištění s 15% příspěvkem zaměstnavatele a možnosti školení. Nabídky mohou lidé zasílat do 24. prosince letošního roku. Pohovory se pak budou konat v lednu 2020.

TN.cz