mediální tým

Královna nabízí pozici snů! Hledá správce sociálních sítí

Královna Alžběta shání správce Instagramu
Zdroj: Profimedia, Getty Images
Ilustrační foto
Téma:

Britská královna Alžběta II. opět potěšila fanoušky a do svého týmu hledá referenta pro digitální komunikaci, který bude mít na starost především sociální sítě, jako je například Instagram. Jeho úkolem bude přidávání nových fotografií a informací ohledně královny i dalších členů rodiny. Kromě dobrého platu, si referent užije také 33 dní dovolené a volno na oběd.

Pokud jste fanoušek britské královské rodiny a rádi byste se podíleli na jejím chodu, pak je pro vás ideální nová pozice, kterou královna Alžběta II. nabízí. Do menšího týmu hledá referenta pro digitální komunikaci, který bude mít za úkol sledovat každodenní zprávy na digitálních platformách a sociálních sítích. Referent bude také hrát klíčovou roli v některých digitálních projektech.

 

"Vaši práci budou znát miliony lidí. Je to nová cesta, jak se může královna prezentovat v očích veřejnosti a ve světě. To je to, co dělá práci pro královskou rodinu výjimečnou," uvedl Buckinghamský palác na svých webových stránkách.

 

Referent bude vytvářet obsah pro digitální platformy a sociální sítě, provádět výzkum, psát články a podílet se na spuštění nové webové stránky. Důležité bude také dohlížet na to, aby sociální sítě stále oslovovaly řady fanoušků a vyvolávaly v nich zájem.

 

 

 

Pro novou pozici královská rodina hledá vzdělaného člověka, který má zkušenost s tvorbou webových stránek a digitálních projektů. Potřeba jsou také dobré schopnosti v oblasti fotografování a psaní článků.

 

Za pozici referenta je nabízeno cca 30 tisíc liber (tedy 775 500 korun). Práce bude od pondělí do pátku, týdně 37,5 hodiny. Zaměstnanec získá také komplexní balíček, ve kterém bude zahrnut příspěvek do penzijního pojištění po odpracování šesti měsíců, 33 dnů dovolené včetně svátků a také volno na oběd.

reg TN.cz