drahý skvost

Královna si s Meghan skvěle notuje, dala jí luxusní dárek! FOTO

Meghan Markle - 1
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle dostala od královny luxusní náušnice.
Téma:

Vypadá to, že vévodkyně Meghan si s královnou Alžbětou II. výborně rozumí. Ve středu panovnici doprovázela i na pracovní cestě do hrabství Cheshire, kde si fotografové okamžitě všimli, že Meghan má novou ozdobu.

Už je to téměř měsíc, co bývalá herečka Meghan Markle spojila svůj život s britským princem, a chtě nechtě se tak musela chopit i královských povinností. Zatím to ale vypadá, že svou novou roli vévodkyně zvládá bravurně, na oficiálních cestách jen září a rozdává úsměvy na všechny strany. Navíc to vypadá, že s královnou si skvěle rozumí.

 

Důkazem je kromě veselých fotografií i fakt, že britská panovnice Meghan dala velmi luxusní dárek, který neunikl pozornosti novinářů.

 

 

Ti ho zpozorovali při pracovní cestě královny do hrabství Cheshire, kam ji Meghan doprovázela. Uši vévodkyně zdobily skvostné náušnice. Že je perlovo-diamantový šperk opravdu dárkem od Alžběty II., potvrdil Buckinghamský palác portálu E!News. Není však jasné, jestli pochází z osobní sbírky královny, nebo byl koupený speciálně pro vévodkyni.

 

 

Meghan od královny už drahý šperk dostala - a to přímo na svatbu. Diamantový diadém ale musela po obřadu vrátit, náušnice si bude moct nechat. V den D Meghan dostala navíc akvamarínový prsten od prince Harryho, který dříve patřil princezně Dianě. Ani ten už jí nikdo nesebere.

lud TN.cz