tvoje tvář

Královnou večera byla Badinková. Rozhodlo se o postupu do finále!

Jedenáctý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas famózním výkonem ovládla herečka Míša Badinková. Zvítězila s obrovským náskokem a potvrdila tak i jistý postup do finálového večera. Předposlední díl také rozhodl o dalších třech finalistech.

Anketa

Které vystoupení ze semifinálového dílu se vám líbilo nejvíc?

Hlasovalo 816 lidí.
Sobotní večer zahájilo „komické duo“. Robertovi Jaškówovi v roli tvrďáků AC/DC pomohl účastník minulé řady Aleš Háma. Jašków byl v paruce a čepici k nepoznání a výkon nakonec stačil druhé místo večera.

 

Bizarní vystoupení předvedl Vojta Drahokoupil, který předvedl diskont Katy Perry. Do dívčí role se opravdu vcítil a nakonec z toho bylo sobotní třetí místo.

 

Třetí vystoupení večera připravil Jan Révai hymnickou skladbou Thunder od skupiny Imagine Dragons. Porota ho ocenila čtvrtým místem a získané body mu tak nestačily na postup do finálového večera.

 

Herečka Jitka Schneiderová měla poslední šanci vyšvihnout se do nejlepší čtyřky, ale písničkou od Shanii Twain porotu k více bodům nevyhecovala. I když v průběhu songu snaživě flirtovala s Jankem Ledeckým.

 

 

Do finále naopak postoupila Eva Burešová, která si v sobotu střihla hit La Bomba od King Africa. Bylo z toho sice až šesté místo večera, ale postupovou pozici z předchozích večerů si mladá herečka udržela.

 

Šesté vystoupení obstarala Tereza Mašková. V duetu s Romanem Vojtkem dala zavzpomínat na devadesátá léta a rodinnou kapelu Kelly Family.

 

Po vlasaté dvojici nastoupil další vlasatec. Patrik Děrgel si střihl hit Lennyho Krawitze a pořádně se na pódiu odvázal. Ve vyrovnaném souboji zůstal sice těsně pátý, i to mu ale zajistilo postup do finálového večera příští týden.

 

Závěrečné vystoupení obstarala herečka Míchaela Badinková. Její černobíle laděné vystoupení v roli francouzské šansoniérky Edith Piaf dostalo všechny do kolen a posbírala rekordních 60 bodů. V této řadě bylo přitom doposud maximem 51 bodů Révaie z třetího kola.

 

Do finále, které uvidíte na TV Nova v sobotu od 20:20, tak postupují Míša Badinková, Eva Burešová, Patrik Děrgel a Tereza Mašková. Celý sobotní díl najdete na NovaPlus. Všechny epizody jsou ke shlédnutí na VOYO.

 

Pořadí jedenáctého dílu:
Michaela Badinková  60
Róbert Jaškow          24
Vojtěch Drahokoupil  19
Jan Révai                 19
Patrik Děrgel            17
Eva Burešová           16
Jitka Schneiderová    15
Tereza Mašková        14


Celkové pořadí po 11 dílech:
Badinková    334
Burešová      282
Děrgel          268
Mašková       257
Drahokoupil   235
Révai            234
Jaškow         210
Schneiderová 206
 

Související témata:
tbc TN.cz