Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

GALERIE Oslava narozenin

Královská rodina čelí kritice. Princ George má první skandál

Prince George
Zdroj: facebook

Princ George, syn vévodkyně Kate a prince Williama, oslavil teprve třetí narozeniny, ale už je zapletený do prvního skandálu. Královská rodina čelí kritice, protože princ na fotce krmí svého psa zmrzlinou, což může mít pro zvíře až smrtelné následky.

Britská královská rodina oslavovala v minulém týdnu třetí narozeniny malého prince. Oslava se konala na rodinné usedlosti v Norfolku. O fotografie z třetích narozenin se královská rodina podělila na svém Facebooku.

 

 

GALERIE: Oslava narozenin prince Georga

1
/
4
Zdroj: facebook
Princ George ; Oslava se konala v britském Norfolku

 

Princ George si hrál na zahradě a se svým pejskem Lupem se podělil o porci zmrzliny. Fotografie okamžitě vzbudila bouřlivé reakce na sociálních sítích. Královská rodina musela čelit ostré kritice, protože zmrzlina je pro zvířata nebezpečná.
 

 

 

 

Experti pro deník Guardian uvedli, že mléčné produkty u psů mohou vyvolat alergickou reakci a způsobit závažné zažívací potíže. Zmrzlina je navíc celá obalená mléčnou čokoládou, která je pro psy jedovatá. Ochranáři se proto obávají, aby si lidé z chování malého prince nevzali špatný příklad. 

 

 

 


Princ se také houpal na houpačce, na které jsou vyryta jména jeho rodičů. Dostali ji jako svatební dar. Krásné fotografie nafotil fotograf Matt Porteous. Tiskový mluvčí pro Kensingtonský palác s fotografiemi poděkoval za přání k narozeninám. "Vévoda s vévodkyní doufají, že se všem budou fotografie líbit. Moc děkují za vzkazy k narozeninám," uvedl mluvčí na Facebooku.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Neuvěřitelný snímek z oslav královny obletěl svět: To snad není možné! Vidíte to také?

NESLÝCHANÁ DRZOST! Pracovník celosvětové organizace sprostě napadl prince George! Co mu udělal?

has TN.cz