Výbušný rozhovor

První slova královské rodiny. Takhle reaguje na útoky Harryho a Meghan

Meghan a Harry při otevřeném rozhovoru pro americkou televizi
Zdroj: Profimedia
Meghan a Harry při otevřeném rozhovoru pro americkou televizi
Petr Zelený
Petr Zelený
9.3. 2021 19:22
Téma:

Buckinghamský palác v úterý navečer zareagoval na výbušné interview prince Harryho a vévodkyně Meghan. Ta v rozhovoru s moderátorkou Oprah Winfreyovou mluvila například o tom, že se v královské rodině řešilo, jakou barvu pleti bude mít po narození syn páru Archie. Palác prý bere slova velmi vážně.

"Rasové problémy nastolené vévodou a vévodkyní ze Sussexu jsou znepokojivé a (britská královská) rodina se jim bude věnovat soukromě," uvedl Buckinghamský palác v prohlášení, z něhož cituje BBC.

 

V dokumentu se také píše, že "vzpomínky na události se mohou rozcházet," ale tvrzení Harryho a Meghan v rozhovoru jsou brána velice vážně. Královská rodina je prý zarmoucená tím, jak těžké uplynulé roky pro hvězdný pár byly.

 

 

"Harry, Meghan a Archie budou vždy milovanými členy rodiny," uvádí se v prohlášení. To Buckinghamský palác vydal po rostoucím tlaku veřejnosti o vyjádření k závažným výrokům, které Harry a Meghan pronesli ve zmiňovaném rozhovoru se slavnou americkou moderátorkou. Zavzpomínali v něm na okamžik, kdy se nejmenovaný člen královské rodiny Harryho zeptal, jak tmavá může být kůže malého Archieho. Harry následně objasnil, že nešlo o slova královny ani prince Philipa.

 

Meghan v rozhovoru také řekla, že pomýšlela na sebevraždu. Více v reportáži:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz