Krásné snímky

Královská rodina zveřejnila fotky ze křtu. Charlotte všechny dojala

Téma:

Týden po křtinách prince Louise zveřejnila královská rodina nádherné fotky. Pořídil je fotograf právě po křtu nejmladšího dítěte Williama a Kate. Malé princátko na nich spokojeně spinká v maminčině náručí.

Čtyři oficiální fotky, které Kensingtonský palác zveřejnil na instagramu, pořídil britský fotograt Matt Holyoak. Vznikly v paláci Clarence House, kde princ Charles po křtinách pořádal malou rodinnou oslavu na počest prince Louise, píše portál Daily Mirror.

 

Na jednom snímku drží nejmladšího syna vévodkyně Kate v náručí, šťastně se na něj usmívá. Louis má na sobě roucho, které je replikou toho, v němž byla pokřtěna nejstarší dcera královny Viktorie v roce 1841. Ve stejném oblečku byli pokřtěni i princ George a princezna Charlotte.

 

Dále fotograf zachytil celou rodinu prince Williama a Kate. George na ní ležérně postává s jednou rukou v kapse tradičních kraťasů, zatímco Charlotte se opírá o maminku držící Louise. Na další fotce sedí pětičlenná rodina na pohovce a za nimi stojí princ Harry s manželkou Meghan a princ Charles s Camillou.

 

 

 

Zdá se, že Charlotte má s nejmladším bratrem úzký vztah. Na většině fotek se k němu tiskne, na jedné z nich dokonce drží bratříčka za ruku. Naopak George si všímá spíše fotografa, na kterého se roztomile šklebí.

 

 

Na posledním snímku pózují všichni zmínění a také rodina vévodkyně Kate. Usmívají se z něj prarodiče prince Louise Michael a Carole Middletonovi, Katiina sestra Pippa s manželem Jamesem Matthewsem a bratr James.

 

"Byl jsem opravdu poctěn, když mě oslovili, abych pořídil oficiální fotky a abych se stal přímým svědkem tak šťastné události. Všichni byli uvolnění a měli skvělou náladu, bylo mi potěšením. Jen doufám, že se mi podařilo zachytit to štěstí na mých fotkách," citoval portál autora Matta Holyoaka.

 

 

Dodatečně pak Kensingtonský palác zveřejnil ještě jednu fotku. Rozesmátého prince Louise zachytil fotograf Matt Porteous. Momentka, na které princátko znovu svírá v náručí maminka Kate, se opravdu povedla:

 

 

Křtiny prince Louise se konaly 9. července v Královské kapli v Paláci svatého Jakuba (St. James's Palace). Obřad vedl arcibiskup Canterbury Justin Welby, trval asi 40 minut. Louis měl šest kmotrů, dobrých přátel Wiliama a Kate. Královna ani její manžel se ceremoniálu nezúčastnili.

 

ČTĚTE TAKÉ:

První fotka s královským miminkem má skryté poselství. Dojme vás
Ikona Kate: Jak to dělá, že je vždy tak okouzlující!

epa TN.cz