Královská rodina

Královské pomluvy nekončí. Meghan osočila Kate z nečestného chování

Meghan a Kate v Buckinghamském paláci
Zdroj: Profimedia
Meghan a Kate v Buckinghamském paláci
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
23.8. 2020 21:03
Téma:

Kate Middletonová a Meghan Markleová nikdy nevypadaly jako nejlepší kamarádky. Manželka prince Harryho podle spoluautora knihy o jejich odchodu z královské rodiny několikrát vyjádřila přání, aby se k ní vévodkyně z Cambridge chovala jinak a lépe. To se prý nestalo.

Ženy, které zná celý svět, se nikdy kamarádkami stát ani nemohly. Podle spisovatele Omida Scobieho, který se podílel na nové knížce Cesta za svobodou o Meghan a Harrym, za tím stál i špatný vztah mezi princem a jeho starším bratrem Williamem.

 

O těch se původně říkalo, že se přestali mít rádi kvůli manželkách. Jak se ale později ukázalo, odtažitě se měl jako první začit chovat Harry, který údajně žárlil na Williama a Kate, jimž se dostávalo více pozornosti.

 

S tím měla podle informací portálu dailymail.co.uk po svatbě s Harrym také Meghan, exvévodkyně ze Sussexu. 

 

Scobie je přesvědčen, že mezi Meghan a Kate nikdy nešlo o vyloženou nenávist. Dokonce našly několik společných zálib, ať už šlo o módu nebo tenis. "Nehádaly se a nezávodily, kdo bude lepší vévodkyně," potokl expert na královskou rodinu. Přesto byla prý Meghan přesvědčená, že se Kate nechová úplně čestně.

 

 

"Mrzelo jí, že nedostala od Kate víc rad, jak se chovat a přežít jako přivdaná členka ve šlechtickém rodu," tvrdí Scobie s tím, že přání Meghan, aby se o ni Kate v prvních týdnech a měsících více starala, se nikdy nevyplnilo.

 

Ačkoliv se předpokládalo, že po odchodu Harryho a Meghan z rodiny zůstanou všechny křivdy minulosti, opak je pravdou. Zmíněná kniha se stává nebezpečnou rozbuškou. Královský dvůr ale zatím na žádnou informaci z ní nezareagoval.

 

Jak Harry s Meghan zakončili své působení v královské rodině? To se dozvíte z reportáže TV Nova:

TN.cz