Exkluzivně

Kramný poslal vzkaz Kajínkovi z věznice! Jeho slova ho překvapí

Petr Kramný, Jiří Kajínek
Zdroj: Profimedia
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
1.8. 2020 5:36
Téma:

Jednoduchý kluk a hlupáček, má o Petru Kramném jasno omilostněný Jiří Kajínek. Podle měj nemá takovou mozkovou kapacitu, aby dokázal způsobem, za jaký ho odsoudili, zavraždit svou ženu a dceru. Redakci TN.cz se podařilo získat reakci Kramného přímo z věznice na Mírově.

Rovných 28 let natvrdo vyfasoval Petr Kramný za vraždu své 36leté ženy Moniky a 8leté dcery Klárky. Trvá na své nevině a usiluje o obnovu procesu. Nedávno o něm promluvil nejznámější český vězeň Jiří Kajínek, podle kterého je tak hloupý, že taková vražda nemohla být v jeho silách.

 

Co říká Kramný na nálepky "hlupáček" a "jednoduchý kluk", jež od Kajínka dostal?

 

"Jiří Kajínek má právo na názor stejně jako každý jiný člověk v České republice a na světě. Je mi úplně jedno, co o mě říká, neřeším to," tlumočila pro TN.cz slova Kramného jeho obhájkyně Jana Rejžková.

 

 

Kramný a Kajínek se před lety setkali ve věznici Mírov a několikrát spolu rozmlouvali. "Petr Kramný je tak jednoduchej kluk a to, že se divně dívá, není žádnej argument. A je tak jednoduchý, že on by tu vraždu tak, jak byla provedena podle české justice, nebyl schopen provést," prohlásil Kajínek ve svém videu.

 

Návrh na obnovu procesu s Kramným mají podle Rejžkové soudy na stole už přes rok. "Vůbec nevím, jestli je to teď v Olomouci, nebo už v Ostravě. Musíme čekat," uvedla.

 

Kramný se upíná k obnově procesu, na tyto detaily se zaměří obhájci. Podrobnosti v reportáži TV Nova:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz