Poslední rozloučení

Krampol se rozloučil se zesnulou manželkou. Pohřeb byl přísně tajný

Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
10.8. 2020 13:09
Téma:

Týden od náhlé smrti Hany Krampolové se s ní manžel a přátelé naposledy rozloučili. Klasický pohřeb to nebyl, protože Jiří Krampol nechtěl "morbidní show". Poslední sbohem dal milované ženě, s níž prožil posledních 27 let, v neprodyšně uzavřené restauraci v kruhu příbuzných a nejbližších přátel.

Jiřího Krampola opustila milovaná manželka Hanka minulé pondělí večer. V kruhu příbuzných a nejbližších přátel se s ní rozloučil v restauraci Černý kohout na pražském Smíchově, kterou nechal pro cizí neprodyšně uzavřít.

 

"Já žádný pohřeb nechci, je to show. Když se podíváte do novin, to jsou takové blbosti a nesmysly, už jsem na to alergický. Někdo tam vykecává nějaké kraviny, které se nikdy nestaly," vysvětlil TN.cz vdovec důvody svého rozhodnutí.

 

Na rozloučení s Hanou Krampolovou promluvil kněz a zazněla italská árie, které se ujala Natálie Grossová s Danem Matouškem. Místo desítek minut pláče se setkání točilo kolem nejhezčích vzpomínek na Krampolovu manželku.

 

GALERIE: Poslední rozloučení s Hanou Krampolovou

1
/
5
Zdroj: TV Nova
Dáda Patrasová na pohřbu Hany Krampolové

 

"Bude to decentní, důstojné. Já si právě přeju, aby to bylo takové. Aby to nebylo morbidní, aby tam nebyly nějaké rakve a urny, osobně to nesnáším. Hrozně mi to vadí," přál si Krampol.

 

Mezi smutečními hosty nechyběl třeba Luděk Sobota s manželkou Adrianou, dorazil také expremiér Jiří Paroubek (ČSSD), Pavel Pásek, blízký přítel zesnulého Jiřího Pomeje nebo královna dětských srdcí Dagmar Patrasová.

 

Prvotní informace o výsledcích pitvy ukazovaly na vykrvácení po prasklém vředu. Příčinou smrti Krampolové ale má být selhání orgánů. Herec ji pochová do rodinného hrobu na Olšanských hřbitovech. 

 

 

Krampol nechce dlouho truchlit v osamění. Proto nezrušil naplánovanou dovolenou a v neděli vyrazí s kamarády na Moravu. Plánuje tam zůstat alespoň pět dní.

 

Poslechněte si, jak Jiří Krampol popsal detaily posledního rozloučení s milovanou Hankou:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz