MATTHEW PERRY

Kráska a zvíře! Chandler z Přátel se zasnoubil s mladou manažerkou

Matthew Perry se svou snoubenkou
Zdroj: Profimedia
Matthew Perry se svou snoubenkou
Brabec Martina
Martina Brabec
Aktualizováno 18:39
1.12. 2020 18:39
Téma:

Matthew Perry alias Chandler ze seriálu Přátelé se v 51 letech zasnoubil. O 22 let mladší manažerka Molly Hurwitzová na něj má podle jeho známých velmi dobrý vliv. Zdá se totiž, že se herec dostává ze závislosti na alkoholu.

Matthew Perry a Molly Hurwitzová jsou ve vztahu od roku 2018 a nyní ho chtějí posunout dál. „Ano, rozhodl jsem se požádat Molly o ruku. Jsem zasnoubený. Mám velké štěstí, že randím s nejúžasnější ženskou na této planetě,“ potvrdil Perry.


Hurwitzová mu podle britského The Sun dala smysl života. "Tiše při něm stála celou dobu a vždy ho podporovala," uvedl Perryho známý.

 

Molly byla po jeho boku, když bojoval se závislostí na alkoholu a drogách. "Dala mu dávku tvrdé lásky v dobách, kdy bojoval a vždy ho podporovala," prozdradil zdroj The Sun.

 

 

Matthew Perry se proslavil rolí Chandlera v kultovním seriálu Přátelé. V době natáčení měl problém se závislostí na alkoholu a drogách, poté začal brát lék proti bolesti vicodin, na němž se stal závislým také. Otevřeně o tom mluvil v několika rozhovorech. Ze závislosti se několikrát léčil.

 

Od začátku vysílání seriálu Přátelé uběhlo loni už čtvrt století. 

TN.cz