Nechutné útoky

Krásku obvinili, že předstírala rakovinu, aby kradla. Umřela na ni

Modelku obvinili, že předstírala rakovinu - 1
Zdroj: Profimedia
Krásnou Rusku obvinili, že předstírala rakovinu a vybrané peníze utratila za líčení a lázně
Téma:

Krásná modelka a herečka musela ve svých posledních dnech čelit nechutným útokům. Lidé ji obviňovali, že rakovinu jen předstírala a za darované peníze si kupovala make-up a trávila čas v lázních. Stella přitom trpěla a nakonec na rakovinu zemřela.

Ruská modelka Stella Baranovská si loni vyslechla zdrcující zprávu. Lékaří jí diagnostikovali akutní lymfoblastickou leukémii. Choroba postupovala rychle a krásná Ruska musela co nejrychleji podstoupit léčbu. Píše o tom britský portál The Sun.

 

Fanoušci se okamžitě zapojili do sbírky, aby vybrali dostatek peněz na drahou léčbu. Po několika sezeních chemoterapie se ale Stella rozhodla pro alternativní léčbu. Odjela do Spojených států a zapsala se na klinice, kde rakovinu léčí skrze detoxikaci organismu a pohyb.

 

GALERIE: Modelku obvinili, že předstírala rakovinu

1
/
4
Zdroj: Profimedia
Modelku obvinili, že předstírala rakovinu - 1
 

 

Součástí léčby jsou kurzy jógy a návštěvy sauny, které mají pacientům pomoct získat více energie. Mnoho fanoušků se ale cítilo zrazených a někteří ji dokonce obvinili, že rakovinu vůbec nemá a sprostě je okradla.

 

 

Ve skutečnosti ale Stella velmi trpěla a nakonec boj s chorobou prohrála. "Zemřela jako mučednice. Měla velké bolesti, byla pod neustálým emocionálním tlakem a žila velmi skromně. Přátelé jí museli pomáhat, aby vůbec přežila," uvedla její kamarádka a novinářka Katya Gordonová.

 

Jednatřicetiletá modelka po sobě zanechala syna, který teď žije s otcem. Ten chce zůstat v anonymitě a ke Stellině smrti se nechtěl vyjádřit.

epa TN.cz