únos u školky

Krásná Andrea je stále nezvěstná. Policie zadržela exmanžela

Téma:

Maminku dvou dětí Andreu unesli dva maskovaní muži, když šla pro děti do školky v Hlohovci na Slovensku. Policie po týdnu pátrání zadržela a obvinila jejího exmanžela Miroslava Vlčka. Po ženě zatím pátrají dál marně.

Podle informací TV Markíza byl Vlček zadržen v objektu ve vesnici Vitanová. Exmanželku Andreu, kterou unesli už v úterý před školkou v Hlohovci dva neznámí muži, tam však nenašli.

 

Policisté bleskový zásah uskutečnili včera nad ránem. Vtrhli do jednoho z objektů u polských hranic - mělo jít o motorest. V obci Vitanová ale lidé o ničem ani jen netušili. I samotný starosta byl akcí policistů překvapen.

 

 

Ve vesnici je asi 30 penzionů. Vlček se měl ukrývat v motorestu, který vlastnil jeho známý. I jeho policisté odvedli a vyslechli, ale už ho propustili. Naopak Vlček skončil v cele. Podle informací TV Markíza nechce vypovídat, ale zároveň odmítá, že by měl s únosem své exmanželky něco společného. Kde tedy nezvěstná Andrea je, zůstává stále záhadou. Vyšetřovatel Miroslava obvinil z zbavení osobní svobody.

 

Reportér TV Markíza se v Hlohovci setkal s rodinou unesené ženy. Pro ni je klíčovou otázkou, kde je 35letá Andrea, matka dvou malých dětí. "Jsme rádi, že se našel, doufáme, že nyní řekne, kde je Andrea. Ať nám ji vrátí, děti jsou z toho hotové. Chceme ji už zpátky zdravou a živou," řekla švagrová a rozplakala se.

 

Co se vlastně stalo


Od úterý po Miroslavovi a Andree pátrali elitní policisté. Andrea zmizela ráno kolem půl osmé, její bývalý manžel byl v té době v místní kavárně. Naposledy ho sousedé viděli ve Velkých Ripňanech v úterý kolem 15:00, když zaparkoval auto do garáže domu své matky.

 

 

Už z pátku na sobotu se uskutečnila velká razie speciální policejní jednotky na více místech v Hlohovci a Velkých Ripňanech. Prohledávali domy ale i nemovitosti, které bývalým manželům patřily. Právě Miroslav je pro policii podezřelý č.1 z únosu, protože exmanželce měl vyhrožovat. Motivem je prý majetek, který Andrea rozprodala v době, kdy byl Miroslav ve vězení.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRAGICKÁ SMRT: Muž zemřel v kině při sledování aktuálního filmového hitu! Poté jeho tělo zmizela

Přítelkyně Jima Carreyho spáchala sebevraždu! Krásky bývalý manžel nyní přišel s nechutným obviněním

Související témata:
TN.cz