Úžasná podívaná

Krásné ženy tančily u tyče! Podívejte se na jejich výkon!

Téma:

Na TN.cz jste měli exkluzivní možnost sledovat finále soutěže Pole Art 2016. Nestihli jste to? Nevadí! Máme pro vás připravenou ukázku úžasných výkonů talentovaných tanečnic.

Pole art je nový umělecký styl, který spojuje akrobatický tanec na tyči s dalšími tanečními styly, jako je scénický tanec, contemporary dance, street dance, latinsko-americké tance nebo také flirt dance.Mistrovství Pole Art 2016 je prestižní soutěží v pole dance s uměleckým zaměřením. Soutěžící se nominují na základě svých přihlašovacích videí. Nejlepší z nich se ve finále utkali o mistrovské tituly.

 

Podívejte se na video z Pole ART 2015:

 

Pokud vás pole art zaujal, v lednu proběhne další soutěž. Porota vybrala a vyhlásila nejlepší 3 soutěžící v několika kategoriích. Vítězové postoupili na ME v pole art POLESTARS 2016, které se uskuteční 29. 1. 2017.


Program soutěže doplnil také doprovodný program. Například Filip Jankovič tančil na podpatcích. Soutěžící hodnotila při jejich vystoupení čtyřčlenná porota profesionálních tanečníků a choreografů z ČR, Slovenska a Itálie. Porota hleděla na umělecký dojem, provedení a technickou náročnost výkonu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Trochu jiné proporce: Tězkotonážní tanečnice u tyče vám zvedne tlak!

Neskutečná jízda! Tahle tanečnice u tyče vás uhrane. Podívejte se na video!

Související témata:
has TN.cz