video drsní chlapi se srdcem

Krásné gesto: Hasiči z Ostravy přinesli dětem dárky do nemocnice

Štěpán Hrubý
Štěpán Hrubý
Publikováno 24. 12. 2019
Téma:

Hasiči z Poruby navštívili děti v ostravské nemocnici, přinesli jim dárky a chtějí z této krásné události vytvořit tradici.

Krásnou tradici se rozhodli zaloit hasiči ze stanice v Ostravě-Porubě v Moravskoslezském kraji. Ti včera navštívili dvě oddělení ve Fakultní nemocnici Ostrava. A děti byly z jejich návštěvy nadšené.

 

Drsní muži, kteří pomáhají v těch nejhorších situacích přinesli dětem samozřejmě i dárky - hračky, omalovánky, pexesa, knížky s hasičskými pohádkami.

 

 

Po malém zeleném dráčkovi Hasíkovi hbitě natáhly ruce i hodně malé děti z traumatologického a pak popáleninového oddělení, na nichž byl zprvu znát před několika muži v hasičském velký respekt a hlavně stud. Některé z nich půjdou domů již během dneška (pondělka), další ale musí strávit vánoční svátky v nemocnici.

 

"Chtěli jsme jim udělat radost, aby svou hospitalizaci i během nejkrásnějších svátků zvládly co nejlépe,“ poznamenal velitel porubské stanice Lukáš Popp, který i s těmi nejmenšími mistrně komunikoval. A redakce TN.cz dodává jen: Skvělá práce!

TN.cz