Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Utrpení

Krásnou blogerku zabila rakovina. Její poslední fotka dojala svět

Blogerka Nara
Zdroj: Instagram, Nara Almeida
Blogerka Nara

Nara podlehla vzácné rakovině žaludku. Na sociálních sítích ji sledovaly miliony lidí. Těsně před smrtí dala na instagram snímek, z kterého běhá mráz po zádech. Je z něj cítit utrpení, ale zároveň dojetí, pocit smíření a naděje.

Nara Almeida patřila celosvětově mezi nejvlivnější lidi na sociálních sítích. Mladičkou blogerku sledovaly více než čtyři miliony lidí. Nara posledních deset měsíců bojovala s rakovinou žaludku, píší tvnoviny.sk.

 

Nyní přišla smutná zpráva. Rakovina se rozšířila i do jiných orgánů a mladá blogerka boj s těžkou nemocí 21. května prohrála. Její rodina schválila darování rohovky tak, jak si Nara přála.

 

Pspvek sdlen Nara Almeida (@almeidanara),

 

Zprávu o její smrti zveřejnil na instagramu její přítel Pedro Rocha. "Nara byla velká bojovnice, ale bohužel, odešla na onen svět. Chtěl jsem s ní být navždy. Zůstala po ní obrovská prázdnota v mém srdci. Stále tu bude se mnou a pomůže mi, abych svět kolem sebe viděl v lepších barvách. Věřím, že se jí podařilo dodat lidem sílu a odvahu, to byl její cíl. Odpočívej v pokoji, lásko," napsal.

 

 

Naře diagnostikovali vzácnou rakovinu žaludku v srpnu minulého roku. Každý krok v boji se zákeřnou chorobou zveřejňovala na Instagramu. Téměř deset měsíců otevřeně mluvila o hospitalizacích, návštěvách přátel a podpoře svého partnera. Vždy se snažila být optimistická a věřila, že se vyléčí.

vrl TN.cz