galerie + video neskutečná práce!

Světový unikát: Křečci dostali své vlastní město, mají domy i vězení!

Křečci mají vlastní vesnici
Zdroj: Profimedia
Téma:

Do nejmenších detailů propracovanou vesničku jako z pohádky dostali křečci z Georgie. Najdete tu domečky s vlastními pokojíčky, obchody a dokonce i vězení. A protože i křečci jsou podobně jako lidé různých povahových vlastností, nechybí zdi na několika místech pokreslené graffiti, politické plakáty i nejrůznější hnutí.

Vytvořit takové maloměstečko, jako dostali křečci z Tbilisi, zabere opravdu hodně času, výsledek je ale ohromující! O projektu umělkyně Sophie Antidze nyní mluví celý svět. Spojila se s týmem kreativců, fotografů a režisérů a zachytila život křečků v praxi.

 

GALERIE: Křečci mají vlastní vesnici

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Křečci mají vlastní vesnici - 2

 

Jejich každodenní život a trable zachytila i v menší online sérii ze života hlodavců s názvem Hungry Hungry Hamsters. Na devíti dílech se pracovalo 1984 hodin - tedy asi 82 dnů. Všechno je doladěné do posledních detailů - včetně pouličního umění.

 

 

Boubelatí herci a herečky tvoří svou vlastní reklamu a je nutno říci, že jejich kariéra vystřelila opravdu strmě vzhůru! Každá epizoda je i podbarvená příběhem. Najdete tu jídlem posedlou rodinku včetně novin milujícího otce i politiku zbožňujícího dědečka, který volí jedině Trumpstera.

 

Na sestřih se můžete podívat zde:

The Hungry Hungry Hamsters (EP: 1 - The family of hamsters) from Leavingstone on Vimeo.

Související témata:
lud TN.cz