tvrdá bitka

Rozdali si to na férovku. Festival v Budějovicích skončil krvavou rvačkou rapperů

Policie
Zdroj: Profimedia
Ilustrační obrázek
Jan Houška
Jan Houška
4.8. 2020 17:12
Téma:

Krvavou potyčkou skončil spor dvou vystupujících rapperů na hiphopovém festivalu v Českých Budějovicích. Tvrdými pěstmi se do sebe pustili před centrem Žižkárna.

Ke rvačce došlo v sobotu odpoledne před kulturním centrem Žižkárna v Žižkově ulici, kde se konal hiphopový festival Adlib Open Air Fest 2020. Neshody údajně začaly už uvnitř centra, ale rappeři se přesunuli ven, aby si mohli účty vyřídit bez lidí, což se podle záběrů z mobilního telefonu příliš nepovedlo.

 

Na videu je možné vidět, že se do sebe oba dva aktéři pustili se vší vervou a pro ránu nešli daleko. Kdo nakonec vyhrál, ale není jasné.

 

 

"S panem pořadatelem jsem doposud neměl žádné zkušenosti, ale příště si rozhodně dáme pozor, komu objekt pronajmeme. Nechceme, aby se nic podobného u nás odehrálo. Mrzí nás, že teď s tím budeme spojováni, i když jsme se na akci nijak nepodíleli,“ vyjádřil se pro iDnes.cz provozovatel kulturního centra Jan Mádl.

 

 

 

"Policisté z obvodního oddělení České Budějovice - město se zabývají případem, který se stal v sobotu 1. srpna v odpoledních hodinách v Žižkově ulici, kde se v areálu bývalých kasáren konalo hudební vystoupení různých skupin a jednotlivců. Mělo zde dojít k incidentu mezi několika účinkujícími,“ informuje mluvčí Štěpánka Schwarzová.

TN.cz