pohřešovaná žena

Kriminalisté opustili lom na Lounsku. Hledali tam zmizelou Paurovou

patracka paurova
Zdroj: TV Nova
Kriminalisté pátrali v lomu po Paurové
Lucie Staničková
Lucie Staničková
22.10. 2020 11:55
Téma:

Policejní tým Tempus, který vyšetřuje případ pohřešované Jany Paurové, po několika dnech ukončil prohledávání bývalého lomu ve Slavětíně na Lounsku. Detektivové tam od pondělí pomocí bagru odkrývali půdu.

Policisté na místo už v pondělí navezli těžkou techniku, která jim pomáhala prohledávat zeminu v bývalém lomu. Ve čtvrtek se však po několika dnech pátrání vyšetřovatelé z místa stáhli i s bagry. "Viděl jsem techniku odjíždět. Nikdo nás však o celé akci ani odjezdu nekontaktoval, takže nic bližšího nevím,“ řekl TN.cz starosta Slavětína Jaroslav Jandl.


Na místě bylo přibližně okolo dvou desítek policistů a pes, který je vycvičený k vyhledávání pachových stop. Není však jasné, zda kriminalisté našli nějaké stopy, které by vedly k objasnění případu Jany Paurové.

 


"K případu a práci vyšetřovacího týmu Tempus se nebudeme vůbec vyjadřovat,“ trvá na svém mluvčí policejního prezidia David Schön.


Nezvěstná Jana Paurová zmizela před sedmi lety. Údajně měla opustit svůj dům ve Slavětíně, kde bydlela s rodinou. Po několika letech se případem pohřešované začal zabývat policejní tým Tempus. Ten se věnuje objasňování nevyřešených případů.


Speciální tým už v srpnu prohledával dům Paurové ve Slavětíně, kde se snažil najít jakékoliv důkazy. Po pár měsících se poté do Slavětína vrátil právě na místo bývalého lomu.

 

Policisté pátrali po zmizelé v bývalém lomu na Lounsku. Více se dozvíte v následující reportáži:

 

TN.cz