Krimi

Dva pokusy o vraždu na velikonoční neděli! Mělo jít o partnerské neshody

Policie
Zdroj: Profimedia
Ilustrační obrázek
Jan Houška
Jan Houška
5.4. 2021 16:30
Téma:

Středočeská kriminálka řeší hned dva pokusy o vraždu na Velikonoční neděli. V obou případech hrál roli nůž a partnerské neshody.

K první roztržce vyjeli policisté krátce před obědem do jednoho z bytů na sídlišti v Lysé nad Labem.

 

"Mezi partnery došlo k hádce, po které vzal 39letý muž kuchyňský nůž a 32leté ženě jím způsobil mnohačetná bodnořezná poranění. Ihned po napadení družky z bytu utekl, nasedl do osobního vozu a z místa ujel," uvedla mluvčí středočeských policistů Vlasta Suchánková

 

Muž byl následně po čtyřech hodinách dopaden a aktuálně už čeká v cele na vzetí do vazby. Policisté jej totiž obvinili z pokusu o vraždu. Napadenou ženu převezla záchranka s vážnými zraněními do nemocnice, kde je i v současné době hospitalizována.

 


Druhá partnerská hádka zaměstnala policisty před šestou hodinou večerní na jedné z příbramských ubytoven. 33letá žena měla napadnout nožem svého přítele a několikrát ho bodnout.

 

Policejní hlídka, která na místo konfliktu přijela, zadržela podezřelou ženu přímo na místě, přičemž s ohledem na její špatný psychický stav byla následně převezena do psychiatrické léčebny. 46letého přítele převezli záchranáři s vážnými zraněními do nemocnice.

 


"V dané věci již krajští kriminalisté zahájili úkony trestního řízení po podezření ze zvlášť závažného zločinu vraždy ve stadiu pokusu. Až to zdravotní a duševní stav ženy dovolí, teprve s ní budou provedeny potřebné procesní úkony," doplnila Suchánková.

 

Policisté hledají v Orlíku sebevraha, z nádrže vylovili tři jiné mrtvoly. Podívejte se na reportáž televize Nova:

 

 

TN.cz