Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 9. 2018
Mladá anorektička

Kristina vypadá jako z hororu. Je kost a kůže, váží jen 17 kilo!

Kristina Karyagina - 5
Zdroj: Profimedia
Kristina vypadá jako z hororového fimu

Mladou Rusku změnila anorexie k nepoznání. Celé roky Kristina jedla jen malé kousky jablka a banánu. Váží pouze 17 kilo a lékaři ji varovali, že už je na prahu smrti.

Kristině Karyaginové je teprve 26 let, kvůli vážné mentální chorobě jí ale hrozí smrt. Váží pouhých 17 kilo a její tělo je doslova kost a kůže. Lékař jí dokonce řekl, že by mohla hrát v hororovém filmu jako oživlá mrtvola. Píše o tom portál Daily Mail.

 

Celé roky Kristina odmítala jíst cokoliv jiného než malé kousky ovoce. Anorexie se poprvé projevila, když byla na střední škole. Dnes váží stejně jako čtyřleté dítě a především méně, než jiní lidé, kteří kvůli poruše příjmu potravy zemřeli.

 

15

GALERIE: Kristina Karyagina

Zdroj: Instagram, marynova888

Kristina Karyagina - 1

Hodnocení:

 

Pomocnou ruku Kristině podala hvězda reality show Maria Kochnová, která dříve anorexií také trpěla. Sdílela její příběh na svém instagramovém profilu, kde ji sleduje přes půl milionu lidí. Ve sbírce se podařilo na léčbu vybrat 110 tisíc rublů (asi 36 tisíc korun).

 

 

 

Zároveň se bývalý Mariin lékař zavázal poskytnout Kristině terapie zdarma. Dívka už s léčbou souhlasila a začala dělat malé pokroky. Už je schopna jíst kaši nebo kousek dortu. Vše ale může trvat několik let.

epa TN.cz
Reklama