Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.7. 2018 12:24
poplach na slovensku

Krokodýl ve Váhu! Před podivným tvorem varuje i slovenská policie

Zdroj: Policie SR

Podivného tvora v řece Váh nafilmovala žena v obci Hlohovec na Slovensku. Podle tvaru a velikosti by to mohl být krokodýl, což také nahlásila na místním oddělení policie. Policisté ihned vyrazili na místo, stopy afrického predátora zatím nenašli, ale pro jistotu informovali veřejnost.

Na videu je zachyceno skutečně nějaké zvíře, nad hladinou mu kouká pouze část hlavy. Délka a tvar těla jsou nejasné.

 

Minutové video sdílela Policie Slovenské republiky na svém oficiálním facebookovém profilu. „Na policii se obrátila paní, ke které se dostalo video, na němž je ve Váhu u Hlohovce neidentifikovatelné zvíře připomínající krokodýla. Video má být z tohoto týdne. Policisté prověřili danou oblast s negativním výsledkem. Těžko říci, co na videu je, ale buďte pro jistotu obezřetní,“ uvedli policisté na sociální síti.

 

Událost slovenská policie prověřuje jako „Krokodýl ve Váhu“. Ovšem podle nich nejde o spekulaci, ale o reálnou událost, kterou skutečně oficiálně vyšetřují.

 

 

Zato lidé na sociální síti na video reagují skepticky. „Klasika. Lochneská příšera, hned jsem ji poznal. A na břehu běží růžový jednorožec,“ směje se Martin Bialeš. Další přidává, že si vzal na ryby synovy ručně balené cigarety. „A neuvěříte: chytil jsem krokodýla a dva hrochy!“ směje se Adrián Hátaš.

 

Naopak Milan Helt se zastává policistiů, že případ neberou na lehkou váhu a pro jistotu vše prověřují. A Jozef Csipák připomněl, že před dvěma lety se našla mrtvola krokodýla u jezera v Opatovcích u Trenčína.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

POHLED JEN PRO OTRLÉ: Prasnici se narodil zmutovaný tvor s jedním okem a „penisem“ na hlavě!

VIDEO: Pokud u moře uvidíte tuhle příšerku, nikdy na ni nesahejte! Může vám jít o život
 

tbc TN.cz
Reklama