Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.12. 2018 16:11
Odporný čin

Kruté děti strčily pejskovi do tlamy rachejtli! Rozzuřily tím celý svět

Děti strčili psovi do tlamy petardu - 5
Zdroj: facebook, Celeste Florentin Aponte

Celým světem proletěly fotografie zuboženého psa, kterému kruté děti strčily do tlamy petardu. Ta záhy vybouchla a způsobila zvířeti rozsáhlá zranění.

Odporný čin se odehrál na Štědrý den v jihoamerickém státě Paraguay. Informovala o něm na sociálních sítích mladá žena, která se pejska ujala. "První oběť Vánoc. Pejsek je ve velmi vážném stavu. Má mnoho zlomenin v horní a dolní čelisti," napsala žena na Facebooku.

 

Policisté uvedli, že psovi vážná zranění způsobila skupina malých dětí, která mu rachejtli - s již zapálenou pojistkou - strčila do tlamy. Ta za několik vteřin explodovala a kromě četných zlomenin pejskovi způsobila popáleniny a poničila mu zuby.

 

 

 

Děsivé záběry zuboženého zvířete oběhly celý svět spolu se zprávou, že děti psa zabily. Žena, v jejíž péči pes skončil, tuhle informaci razantně odmítá jako falešnou zprávu. "Nesdílejte prosím nepravdivé informace. Pes žije a je stabilizovaný," napsala žena na Facebooku a přidala fotky, které to dosvědčují.

 

14

GALERIE: Skupina dětí strčila psovi do tlamy petardu

Zdroj: facebook, Celeste Florentin Aponte

Děti strčili psovi do tlamy petardu - 1

Hodnocení:

 

Nebohému pejskovi se dostalo péče lékařů a po operaci se pomalu zotavuje. Léčbu mu hradí místní nadace. Příspěvek sdílely tisíce rozzuřených lidí. "Ty děti, které to udělaly, jsou budoucí zločinci!" zněla jedna z reakcí na otřesný čin.

sei TN.cz