Utrpení Slovenky

Kruté rány osudu: Jana (70) přišla už o čtyři syny! Pátý zmizel

Anton Kriš - pátrání slovenské policie
Zdroj: Policie SR
Antona Kriše hledá i policie
Téma:

Sedmdesátiletou Slovenku postihlo už několik krutých ran osudu. O tři syny přišla, když byli ještě malí, čtvrtý se oběsil. Poslední teď beze stopy zmizel. Jana už je zoufalá, bojí se, že ztrátu dalšího dítěte už by nepřežila.

Matce devíti dětí připravil osud opravdu smutný příběh, píše slovenský portál Nový čas. Z pěti synů už Janě z Oravy zemřeli čtyři, po posledním pátrá policie. Anton Kriš nepřišel domů z práce minulý pátek a ani o sobě nedal vědět.

 

"Tři synové umřeli do věku jednoho měsíce. Zůstali jen Karol a Anton, ale Karol se kvůli děvčeti oběsil a jediný, kdo mi po smrti muže pomáhal, byl Tonko. Jenže ani on už není," vyprávěla se slzami v očích Jana.

 

Nešťastné ženě už zbyl jen čtyřletý vnouček Alex, který teď prosí, aby lidé pomohli jeho strýce najít. "Vnuk ho má moc rád. Tonko ještě děti nemá, a tak se k synovci chová jako k vlastnímu. Hraje si s ním, kupuje mu dárky, dělají spolu domácí práce. Malý nechápe, jak mohl zmizet," pláče důchodkyně.

 

 

I v osudný večer slíbil Anton Alexovi, že se brzy vrátí a budou si spolu hrát. Po cestě z práce se měl zastavit na pivo v místní krčmě. Od té doby má vynutý telefon. Kromě policie po Antonovi pátrá také rodina.

 

Především Alexova matka a Antonova sestra Mária sbírá informace o tom, co se mohlo stát. "Máme stopu, že ho na Tři krále viděli v Námestově na stanici, byl zmatený, jako by něco hledal. Stále po něm pátráme," řekla Mária.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
epa TN.cz