galerie Vtipálci to přehnali

Krutý žert! Tato žena trpí bolestmi a musí nosit gumovou rukavici

Tohle byl hodně nepovedený vtip. Neznámí vtipálci totiž natřeli kliku vteřinovým lepidlem. Osmadvacetiletá Fiona se k ní přilepila, po několika hodinách ji pomohli lékaři. Teď ale trpí bolestmi a musí nosit gumovou rukavici. Přečtěte si proč.

Britka Fiona Crabbová z Oldhamu šla domů. Chytla kliku a... přilepila se k ní. Neznámí vtipálci ji totiž potřeli vteřinovým lepidlem. Tři hodiny byla uvězněná. "Chtěla jsem vzbudit mého partnera, ale nemohla jsem se vysvobodit," uvedla osmadvacetiletá Britka pro Daily Mail.

 

To, co vypadalo jako nevinný kanadský žertík, Fionu pořádně rozčílilo. "Nechápu, jak může udělat někdo něco tak hloupého," kroutila hlavou.

 

GALERIE: Fiona se přilepila ke klice vteřinovým lepidlem

1
/
5
Fiona se přilepila ke klice vteřinovým lepidlem - 5

 

Když volala Fiona na svého přítele, myslel si, že si z něj legraci. Její příhodě ale nechtěli uvěřit ani záchranáři. Nakonec FIoně pomohli až zavolaní hasiči, kteří kliku odřízli, teprve v nemocnici ji definitivně osvobodili.

 

 

Jenže ne tak docela. Fiona má zdravotní problémy. Musela na ruku dávat rostlinný olej a nosit gumovou rukavici. Ruka totiž musela být neustále vlhká, aby se kůže vyléčila. Kromě toho trpěla silnými bolestmi, na které musela brát léky.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz / hmr