horor v bratislavě

Krvavá poprava v Petržalce: Víme, kdo se postará o malou Miu

Martina byla zastřelená v bytě v Petržalce
Zdroj: facebook, Profimedia.cz
Kdo se postará o malou Miu?
Téma:

Z malé Mii (6 měsíců) se stal sirotek během vteřiny. V jednom z bratislavských paneláků přišla o oba rodiče, když její otec Martin (26) zastřelil její matku Martinu (23) a pak obrátil zbraň proti sobě. O Miu se teď musí postarat někdo jiný.

Děvčátko si převzala do péče její babička Mária, která podle informací pluska.sk pracuje jako učitelka v jedné z bratislavských základních škol.

 

Už včera však v práci nebyla, pravděpodobně aby se mohla věnovat malé vnučce. K tragédii se však vyjadřovat nechtěla. Právě Mária své dceři Martině s péčí o Miu pomáhala.

 

GALERIE: Tragédie na Slovensku

1
/
4
Zdroj: facebook
Martina byla zastřelená v bytě v Petržalce

 

Martin na svou bývalou partnerku podle všeho čekal u výtahu v panelovém domě, kde se vše odehrálo. K činu ho dovedla žárlivost, neboť Martina již údajně měla nového partnera.

 

Vražednou zbraň držel legálně, což je zvláštní, protože trpěl aspergerovým syndromem a je tedy nepravděpodobné, že by byl schopen absolvoval psychotesty.

 

 

Facebook mrtvé Martiny se již plní dojemnými vzkazy od přátel a příbuzných, "Odpočívej v pokoji, začala jsi nový život se svojí dcerkou a byla jsi šťastná, že jste zdravé. Nechtěla jsi nic od života, jenom abyste byly spolu," napsal kamarád Ján.

Související témata:
kik TN.cz