Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.4. 2018 18:27
zběsilý amok

Mrtvá matka s dcerou! Policisté řeší dvojnásobnou vraždu

Zdroj: TV Nova

Kriminalisté od pondělí vyšetřují dvojnásobnou vraždu v jednom z ostravských domů ve Svinově. Muž se měl po hádce vrhnout na svou ženu a tchyni, nepřežila ani jedna z nich. Vzhledem k vyšetřování zatím policie nezveřejňuje další podrobnosti.

Do Svinova v Ostravě vyrazili v pondělí moravskoslezští kriminalisté, kteří začali s vyšetřováním hned dvojnásobné vraždy. V jednom z ostravských domů byly zabity žena a její matka.

 

Policie vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nemohla poskytovat bližší informaci, podezřelého ale již obvinila. "Kriminalisté obvinili 61letého muže ze zvlášť závažného zločinu vraždy," potvrdila mluvčí policie Soňa Štětínská.

 

Podle informací TV Nova se měl muž po hádce vrhnout na svou ženu, tím ale jeho amok neskončil. Následně měl zavraždit také svou tchyni. Obě ženy zemřeli na místě.

 

 

Sousedé si neumí vysvětlit, proč ke strašlivé události došlo. Obviněný je podle nich hodný, milý a pracovitý. O obě ženy se měl starat, manželka byla upoutána na lůžko.

 

Jak přesně k celému incidentu došlo, potvrdí policie až po ukončení vyšetřování. "Kriminalisté i nadále pokračují v dalších úkonech trestního řízení," doplnila Štětínská. Obviněnému hrozí za uvedené jednání 15 až 20 let nebo výjimečný trest.
 

klma TN.cz
Reklama