tragédie v Mississippi

Krvavé šílenství v Mississippi: Muž během noci zastřelil 8 lidí!

Americká policie při zásahu
Zdroj: Profimedia
Téma:

V noci na neděli zažili obyvatelé Mississippi skutečně krvavou noc. Střílelo se na třech různých místech a zemřelo celkem osm lidí včetně místního šerifa. Policie již zatkla podezřelého, který chtěl při přestřelce zemřít.

Policie v neděli zatkla muže, podle místních médií jde o Coryho G., proč se začalo střílet, zatím ale policie neví. První vraždy se staly v parku Bogue Chitto, kde byl zastřelen místní šerif William Durr (†36) a další tři ženy.

 

Další místo činu je v Brookhavenu, kde se našli dva zastřelení mladiství, uvádí BBC. Poslední vraždy se staly v oblasti East Lincoln, kde policie nalezla zavražděného muže a ženu.

 

Podle policie se začalo střílet půl hodiny před půlnocí. V exkluzivním rozhovoru pro Clarion-Ledger zatčený muž popisuje, co se stalo. Měl prý hovořit se svou ženou o tom, že si chce odvést své dítě. Spor se pravděpodobně vyostřil a někdo ze sousedů zavolal policii. Pak se věci vymkly a začalo se střílet.

 

Při rozhovoru Corey G. uvedl, že svého činu lituje. "Někdo zavolal strážníka. To je to co dělají, oni se vměšují. Stálo ho to život, je mi to líto," svěřil se Corey G., zatímco seděl spoutaný na zemi.

 

 

Když se ho reportérka zeptala, co s ním dál, tak řekl: "Smrt. Chtěl jsem, aby mě zabila policie. Nezasloužím si žít. Ne potom, co jsem udělal."

 

Podle policistů jde o jednu z nejzběsilejších přestřelek v oblasti. "Měli jsme tu čtyřnásobnou vraždu v oblasti Yazoo, čtyřnásobnou vraždu ve městě Jackson, čtyřnásobnou vraždu v oblasti Lauderdale a teď osm lidí zabito při jediném střílení tady v oblasti Lincoln. Myslíte si, že už jste viděli všechno, a pak další den přijde tohle," uvedl mluvčí pro vyšetřování Warren Strain.
 

klma TN.cz