měsíc v úplňku

Čtvrteční úplněk vás nabíjel energií. Dejte si do pořádku vztahy

Růžový úplněk
Zdroj: Thinkstockphotos
Pozor na potíže na poli lásky.
Téma:

Říjnový úplněk připadl na čtvrtek a na obloze se objevil v plné síle ve 20:40. Do našich životů s sebou vnesl novou vlnu energie, která nám pomůže s novými projekty. Je také na čase dát si do pořádku vztahy, těm bude říjnový úplněk zvláště nakloněn. To radí věštkyně Helen Sylvan.

"Říjnový úplněk je obzvlášť silný. Pocítíte to především v oblasti lásky a vztahů. Vztahy by se měly dát do pořádku a nastane pohoda. Lidé by si měli vyřešit vztahové záležitosti,"uvedla věštkyně Helen Silvan.

 

"Měsíc bude v beranu, což je samo o sobě silné, temperamentní znamení. Proto ten náhlý příval energie." vysvětlila paní Silvan a dodala, že zatímco období minulého měsíce bylo přípravou na velké změny, nyní se můžeme směle pustit do nových projektů. Měsíční energie nám je nakloněna.

 

 

Psychicky slabší jedinci pocítí sílu úplňku intenzivněji. Může se projevit nespavost, únava nebo podrážděnost.

 

Energie úplňku by se měla využít, speciálně pokud máme nějaké potíže nebo nás něco trápí. K tomu slouží měsíční rituály, které nám pomohou načerpat měsíční energii. Na ty je paní Silvan odbornice.

 

"Pokud máte nějaké přání, zapalte v úplňkovou noc nebo v období kolem úplňku svíčku a přejte si přání. Nezapomeňte poprosit a několikrát poděkovat," uvedla paní Silvan. "Osobně doporučuji zapálit růžovou svíčku, protože tento úplněk je o vztazích, ale je to pouze na vás," dodala.

 

"Pokud máte čas, zajděte do přírody, nakreslete kolem sebe kruh a zapalte svíčku tam. Poproste měsíc, aby vám splnil přání a vězte, že se splní. Nebuďte však malicherní, jedno přání stačí. Na konci rituálu vypijte dva dcl vody, vína nebo šampaňského a nezapomeňte poděkovat. Poté se můžete uchýlit k oslavám, neboť úplněk je čas oslav," vysvětlila na závěr.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MOC MĚSÍCE: Jak působí úplněk na naše chování? Vědci odhalili záhadu starou tisíce let!

FOTO: Prošvihli jste Superměsíc? Nevadí! Tady jsou nejlepší fotky, které lidé vyfotili

kik TN.cz