sousedské spory

Kuriózní spor, muž pod vypraným prádlem sousedů zapálil pneumatiku

Petr Brzek
Petr Brzek
Aktualizováno 20:38
25.8. 2019 19:12
Téma:

Hodně kuriózní případ řešili pardubičtí strážníci. Muž tam na své zahradě rozdělal oheň a přiložil na něj pneumatiku proto, aby sousedce kouřem načichlo právě vyprané prádlo. Jenže ta si to nenechala líbit a zavolala na něj hlídku. Ta mu dala pokutu.

Sousedka chtěla prádlo sněhobílé, to muž za plotem chtěl, aby ho měla jako uhel. Tak se žije v Nemošicích. "Tenkrát mi to přišlo jako dobrý nápad. Ona to musela prát znova to prádlo. To je její problém," popsal muž, který svůj škodolibý počin hned strážníkům přiznal. A ještě se svým ohništěm a ohořelou gumou pochlubil.

 

"Muži za jeho jednání byla uložena pokuta jeden tisíc korun," sdělil mluvčí pardubických strážníků Jiří Sejkora.

 

Nicméně sousedé tvrdí, že soužití s tímhle chlapem je o nervy. Třeba když ve tři ráno pustí rádio. Alespoň před televizní kamerou se kál.

 

Sousedskými spory se strážníci zabývají jednou i dvakrát do týdne. Třeba když si před pár dny spory vyřizovali dva lidé v ulici Kosmonautů obyčejným prakem. Volající označila za střelce bývalého manžela.

 

 

Muž jako munici použil kameny. Strážníci ve dvou oknech napočítali hned sedm děr. Škoda přesáhla pět tisíc korun, takže se jednalo o trestný čin. Oba případy jsou podle strážníků rozhodně kuriózní, nejčastěji se totiž sousedé hádají kvůli hlasité hudbě nebo špatnému parkování.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

klma tn.cz / TV Nova