Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.12. 2018 12:03
donáška zboží s bonusem

Kurýr loudil opět udeřil. Obepisuje zákaznice oplzlými návrhy!

Oplzlý kurýr
Zdroj: Profimedia

Šokující soukromou zprávu obdržela žena od kurýra společnosti, který rozváží potraviny do domácností a firem. Žádal, aby si objednávku převzala jen ve spodním prádle. Dívka se s překvapivým neslušným návrhem svěřila na sociální síti. Podobný případ se stal před dvěma lety. Tehdy zřejmě tentýž kurýr obepisoval oplzlými návrhy známé osobnosti včetně Petry Paroubkové.

Na návrat oplzlého kurýra na scénu upozornil na Twitteru šéf společnosti Rohlík.cz Tomáš Čupr. „Před dvěma lety nám jistý kurýr M. J. trošku zavařil, hned jsme s ním ukončili spolupráci, ale je zjevně opět v akci v jiné potravinové firmě,“ uvedl u screenshotu s zprávou, kterou kurýr včera večer poslal jedné mladé ženě v Praze.

 

„Dobrý den, pracuji pro jednu společnost, která rozváží potraviny. Mohl bych Vám dovézt nákup a vy mi otevřete pouze třeba v županu nebo v košilce? Ta představa se mi líbí. Snad jsem vás neurazil. Přeji krásné svátky,“ napsal muž Markétě. Ta si podle svých slov nic neobjednala a muž jí napsal zřejmě naslepo sám od sebe.

 

13

GALERIE: Oplzlé návrhy kurýra

Zdroj: Instagram

Oplzlý kurýr

Hodnocení:

 

Dívka se s šokující nabídkou svěřila na instagramu. „Přišlo mi to legrační. Víc to ale řešit nechci,“ řekla dívka TN.cz.

 

 

Podobný případ řešila před dvěma lety společnost Rohlík.cz. Podle Čupra šlo o stejného muže. Kurýr tehdy kontaktoval veřejně známé osobnosti, o kterých věděl, že si u firmy objednávaly zboží. Tehdy byly jeho zprávy o dost vulgárnější. „Chtěl bych někdy doručit nákup a vyho… si ho před zákaznicí. Šla bys do toho? Posílám fotečku. M.“ napsal například.

 

Zprávu tehdy obdržela i manželka bývalého premiéra Petra Paroubková. Firma Rohlík tehdy zaměstnance okamžitě vyhodila.

tbc TN.cz