Zákeřná infekce

Na oslavu těhotenství se nechala tetovat, o dítě kvůli tomu přišla

Luisa Fernanda Buitrago
Zdroj: Profimedia
Luisa Fernanda Buitragová z Kolumbie.
Téma:

Když se šestnáctiletá Luisa Fernanda Buitragová z Kolumbie dozvěděla, že je těhotná, chtěla tento okamžik zaznamenat. Napadlo ji, že si nechá potetovat pravé ňadro. Toto rozhodnutí však mělo katastrofální následky! Kvůli tetování totiž dívka o dítě přišla.

Po návštěvě tetovacího salonu se mladé ženě dostala do těla infekce a ta zasáhla míchu. V nemocnici museli lékaři dívce podávat silná antibiotika, jinak by zemřela. “Musela jsem brát hodně léků, kvůli tomu jsem ale potratila a přišla tak o svého synka,“ sdělila podle portálu Daily Mail Buitragová na sociálních sítích.


Tím to ovšem neskončilo. Kvůli infekcí poškozené míše už dívka nebude nikdy chodit. “Bylo to hodně těžké. Když jsem opustila nemocnici, potřebovala jsem pomoci, když jsem sesedala nebo nasedala na kolečkové křeslo. Ale moje maminka na to nebyla dost silná,“ popsala dívka.

 


Ještě ji čekají další lékařské zákroky, už teď má ale potíže zaplatit dřívější lékařské účty. Ty již přesáhly částku v přepočtu sto tisíc korun. Nyní se spolu se svými přáteli snaží najít cestu, jak náklady uhradit a vrátit se znovu do života.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tohle raději nezkoušejte! Bolestivé TETOVÁNÍ vypálené sluncem je hazard se zdravím
Alergie po tetování může udeřit až za několik let

rod TN.cz