video uspěla mezi modelkami

Kyprá dívka chce dodat odvahu ženám plných tvarů. A vybrali ji!

Myla Dalbesio
Zdroj: Instagram - Myla Dalbesio
Téma:

Plus-size modelka Myla Dalbesio se fotila v plavkách, aby normálním ženám dodala odvahu ukázat se v létě na koupališti či na pláži. Focení letní kolekce neorganizoval jen tak leckdo, ale přímo prestižní Sports Illustrated pro jeho kolekci Swimsuit.

Spolupráce s prestižním magazínem 30letou modelku potěšila. Jak sama píše na sociální síti, byl to její sen. Že se jí to podařilo, vnímá jako obrovskou inspiraci pro ostatní ženy, které nemají takové křivky jako běžné modelky z titulních stran módních magazínů.

 

"Doufám, že toto focení je důkazem, že nemusíte mít milion followerů na sociální síti, aby si vás někdo všiml. Stále vás mohou posuzovat na základě kvality vaší práce a osobnosti, "míní modelka, kterou na Instagramu sleduje něco přes 60 tisíc lidí píše web tvnoviny.sk.

 

 

"Jsem pyšná, že mohu reprezentovat všechny oblejší ženy jako já, které nemají velké zastoupení v mainstreamových médiích," píše Dalbesio při dalším příspěvku na sociální síti.

 

Dostat se mezi plavkové modelky magazínu Sports Illustrated je opravdová čest, která se nedostane každé krásce. Myla Dalbesio nyní bojuje o titul nováček roku 2017 v této elitní společnosti. Hlasovat za ni můžete zde.

 

Od roku 2011, kdy tato anketa existuje, ji vyhrály takové krásky jako například Kate Upton či Kelly Rohrbach.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Žena byla tak obézní, že si sama neoholila nohy! Rozhodla se rapidně zhubnout a dnes z ní muži šílí

VIDEO: Takto nechutně zostudili v obchodě s oblečením obézní blogerku

Související témata:
TN.cz