tvoje tvář má známý hlas

ROZHOVOR: Ledecký prozradil, co se mu nelíbilo na Mišíkovi

Téma:

V posledním díle oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas došlo ke kuriózní situaci. Zatímco jeden Janek Ledecký seděl v porotě, druhý v podání Adama Mišíka exceloval na pódiu. Ke konci vystoupení pak zpívali dokonce na pódiu spolu. Co na nezvyklou situaci říká ten pravý Janek Ledecký?

Těžkou úlohu Adamu Mišíkovi Janek Ledecký příliš nezáviděl. "Adam Mišík je tam absolutně nejmladší ze všech, a tolik talentu, co se v něm seběhlo už v tomhle věku, to mu všichni upřímně závidíme," obdivuje mladého zpěváka Ledecký. "On zazpívá úplně cokoliv a tohle není úplně těžká písnička," vrací se k sobotnímu vystoupení populární český zpěvák.

 

Vystoupení Adama Mišíka se Ledeckému líbilo, podle něj už musel Mišík v minulosti prokázat mnohem více svých kvalit u jiných interpretů, jako například u Prince nebo Miley Cyrus. Nějaké výhrady ale Ledecký přesto k tomuto vystoupení má: "Myslím, že je škoda, že se jim nepodařilo v maskérně mu udělat tu hlavu, jako mám já. Vypadal daleko víc jako Adam Mišík, než jako já za mlada," vysvětluje mírnou kritiku s úsměvem.

 

 

Že byla do výběru písní zařazena i Ledeckého písnička, dělá autorovi radost: "Že se ty mé písničky stávají takovým tím národním majetkem, ze kterého se bere, tak to je dojemné a současně mi to dělá radost," usmívá se zpěvák.

 

A Janek Ledecký se vyjádřil i k tomu, jak došlo k jeho zapojení do vystoupení. Sám o tom dopředu nevěděl a divil se, když se ho režisér cestou do maskérny ptal, zdali je rozezpívaný: "To mi ještě nic nedošlo, ale pak jsem dostal do sluchátek pokyn, ať se připravím na všechno a ať mu to nezkazím, tak jsem začal tušit, že to nebude jen tak," vypráví Ledecký.

 

 

Výkony všech soutěžících Janek Ledecký obdivuje a na závěr jim vzkazuje, ať ve svém nasazení vydrží: "Je toho strašně moc, co musejí za ten týden zvládnout, a vím, že už toho začínají mít plný kecky, ale každý díl je vždycky ještě o fous lepší, než ten předešlý, tak abychom to vydrželi až do konce," přeje si porotce soutěže závěrem.

 

Připomeňte si vystoupení Adama Mišíka v roli Janka Ledeckého:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ÚŽASNÁ GALERIE: Fanynka kreslí Adama Mišíka v kostýmech ze show Tvoje tvář má známý hlas

Jak se mu vystoupení Petra Rychlého líbilo? Tvoje tvář zasáhla i Pepu Vojtka

Hvězda internetu: Blogerka se jen s líčidly změní v jakoukoli celebritu
Co dokáže make-up? GALERIE 30 neuvěřitelných PROMĚN

 

TN.cz/Jakub Deml