Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Ledové čaje jsou hitem léta!

Kofola
Zdroj: Kofola
Téma:

Pokud si chcete zpestřit pravidelný pitný režim něčím osvěžujícím, co má ale šťávu, pak pro vás máme tip.

Ledově dobré čaje
Značka Jupí nedávno představila novinku – sirupy na přípravu ledových čajů ICE TEA. Do čisté, pramenité nebo minerální vody stačí přidat pár kapek a každá všední příležitost se rázem promění na nevšední. Skvělým a snadno dostupným letním drinkem hosty nejen uchvátíte, ale i osvěžíte a zároveň jim pomůžete dodržovat pitný režim. A to se počítá!


Broskev, nebo citrón? 
A nebo oboje? Jupí přichystalo pro milovníky sirupů hned několik typů ledových čajů.

Jupí ICE TEA Černý čaj s citrónem – jeho chuť vás probudí a nakopne. Extrakt z černého čaje vás nabije energií. Přidejte ještě pár ledových kostek a pořádná párty může začít!

Jupí ICE TEA Černý čaj s broskví - milujete vůni čerstvých broskví? Tak to se určitě do této příchutě zamilujete! Připravte si ledový čaj s extraktem z černého čaje, přidejte opět led, čerstvou mátu a broskvičky. Sirup se bude hodit na každou rodinnou oslavu i grilovačku.

Jupí ICE TEA Zelený čaj s jahodou - chystáte se na letní sezónu nebo na oslavu narozenin pro děti? Vsaďte na jahodovou příchuť. Lahodná chuť jahůdek, extrakt ze zeleného čaje, osvěžující chuť – zkrátka nápoj pro všechny generace.

Z jedné lahve sirupu namícháte přes 7 litrů nápoje. Všechny sirupy jsou bez sladidel, zahušťovadel i umělých barviv. Užijte si je s celou rodinou!Připravte si ICE TEA drink

Milujete také letní nealko míchačky? Připravili jsme pro vás recept na osvěžující Jupí míchaný nápoj.

Ingredience:
• sirup ICE TEA Zelený čaj s jahodou
• 200 ml jemně perlivé sody
• 3 – 4 čerstvé jahody
• 1 limeta
• máta
• ledová tříšť

Postup:
Nakrájíme 3-4 jahody na kostičky, vložíme je do větší sklenice (o objemu 0,5 l), přidáme kostky nakrájených limetek a pár lístků máty. Následně ovoce a mátu rozmačkáme. Dosypeme sklenici ledovou tříští nebo ledem. Dolijeme po okraj jemně perlivou sodou a přidáme 3 cl sirupu Jupí ICE TEA Zelený čaj s jahodou. Promícháme. Dozdobíme mátou, jahodami, limetkou a můžeme servírovat.

Na zdraví!

Související témata:
Komerční článek