nečekané úmrtí

Lékaři poslali maminku (20) domů s chřipkou. Za 24 hodin zemřela!

Alani Murriatová
Zdroj: gofundme.com
Téma:

Obrovskou tragédií skončila nevinně vypadající chřipka, která propukla u maminky z amerického Phoenixu. Žena zemřela o 24 hodin později.

Pouze dvacetiletá Alani Murriatová měla kašel a teplotu. Stejných příznaků si všimla také u svých dvou dětí, proto poprosila sestru, aby je všechny odvezla k lékaři.

 

"Všem diagnostikovali chřipku. Předepsali jim léky a poslali je domů," vrací se na začátek smutného příběhu Stephanie Gonzales, teta zesnulé ženy. Celá rodina odešla domů pouze s léky proti chřipce.

 

"Jenže u Alani se stav zhoršoval, druhý den jsme jí museli přivolat sanitku a vzali ji do nemocnice," popsala pozůstalá. Pacientka podle lékařů špatně dýchala. Po vyšetření rentgenem zjistili, že má silný zápal plic, který se pouze jevil jako chřipka.

 

 

Navzdory snahy lékařů se však již dvojnásobnou matku nepodařilo zachránit. Šokovanou rodinu by nikdy nenapadlo, že jejich milovaná příbuzná ten den zemře. Alani byla prý vždy zdravá, nikdy neměla vážnější problémy. Byla šťastná a těšila se ze dvou krásných zdravých synů.

 

Rodina je z jejího úmrtí v šoku a nikdo nechápe, že nevinně vypadající příznaky nemoci mohly tak rychle zabít. "Je to obrovská tragédie. Její chlapci zůstali bez mámy. Starší má pouze dva roky a mladší šest měsíců," dodala teta. Mrtvé mamince zorganizovali na stránce Gofundme.com sbírku, aby mohla rodina pokrýt náklady na pohřeb.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VŠE O CHŘIPCE: Jak ji rozpoznat, rychle vyléčit a hlavně se nenakazit!
Chřipka: Proč ji někdo překoná, zatímco jiné zabíjí

ham TN.cz