zázrak v porodnici

Lékaři zapsali čas její smrti, ona se po 45 minutách probudila!

Ruby Graupera-Cassimiro
Zdroj: facebook.com
Ruby po porodu malé Taily zázračně obživla

Maminka rodila císařským řezem, potom byla tři čtvrtě hodiny bez pulzu. Lékaři na operační sál povolali jejího manžela, aby mu sdělili, že už pro ni nemůžou nic udělat, když najednou obživla.

Tým lékařů se po porodu zdravé holčičky Taily snažil tři hodiny zachránit její maminku Ruby Graupera Cassimirovou (40) poté, co po císařském řezu utrpěla vzácnou embolii z amniotické tekutiny.

 

Lékaři se ji právě chystali prohlásit za mrtvou a dokonce na sál zavolali jejího manžela, matku a sestru, když Ruby najednou začalo znovu bít srdce. "Začala sama dýchat ve chvíli, kdy jsme zapisovali čas její smrti," potvrdil mluvčí nemocnice Boca Raton Thomas Chakurda.

 

Navzdory tomu, že byla Ruby plných 45 minut bez pulzu, nemá poškozený mozek a podle lékařů je zdravá jako řípa. Během několika málo dní ji z nemocnice propustili domů do Deerfield Beach.

 

 

Chakurda prohlásil, že její zázračné obživnutí je boží prozřetelnost. "Nevím, proč jsem dostala druhou šanci na život, ale jsem za ni velmi vděčná," řekla Sky News Ruby.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
hel TN.cz