Obří rána

Lenka vyhrála v loterii obří jackpot, raduje se i manžel a tři děti!

Slovenka žijící v Anglii vyhrála s manželem obří jackpot
Zdroj: Profimedia
Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 26. 11. 2019
Téma:

Doteď jednačtyřicetiletá Slovenka Lenka pracovala ve Velké Británii jako prodavačka. Teď se ovšem může stát, čím bude chtít. Spolu s manželem Stevem totiž vyhráli v loterii jackpot ve výši 105 milionů liber (přes 3,1 miliardy korun)!

Jackpot, který Steve a Lenka Thomsonovi vyhráli, je devátý nejvyšší v historii losování. Pár ze Selsey v západním Sussexu je díky výhře nyní bohatší než řada celebrit, například herečka Emma Watsonová nebo její kolega Daniel Radcliffe (oba hráli ve filmech o Harrym Potterovi).

 

Steve a Lenka se potkali před 17 lety, o čtyři roky později se vzali. Mají spolu tři děti - syny ve věku 10 a 15 let a osmiletou dcerku, píše britský Daily Mail.

 

Už plánují koupi nového domu, kde bude mít každé z dětí vlastní pokoj, což by podle Thomsonových mělo pomoct k "o něco harmoničtějšímu" soužití.

Steve Thomson sází v loterii už dlouho, na velkou ránu čekal čtvrt století. Takhle popsal moment, kdy si uvědomil, že vyhrál: "Začal jsem se hrozně třást. Věděl jsem, že je to velká výhra, ale nevěděl jsem, co dělat. Myslím, že jsem byl jen krůček od infarktu," popsal šťastný multimilionář.

TN.cz