galerie Bydlení slavných

DiCaprio prodává svůj první dům! Koupil ho za výplatu za Titanic

Dům, který si koupil Leonardo DiCaprio před 20 lety za svůj honorář za film Titanic
Zdroj: Profimedia
Leonardo DiCaprio dům koupil za honorář z Titanicu
Téma:

Slavný hollywoodský herec Leonardo DiCaprio prodává svůj dům, který si pořídil z výplaty za film Titanic. Dům má čtyři ložnice, čtyři koupelny a dokonce i výtah. Nachází se v luxusní rezidenční čtvrti v Los Angeles s výhledem na přehradu.

Pokud jste velikým fanouškem herce Leonarda DiCapria, je pro vás jeho dům ideální. Herec ho pořídil v roce 1999 za svou první výplatu z filmu Titanic, který ho proslavil, uvedl časopis WMagazine.

 

Dům se nachází v rezidenční čtvrti Silver Lake v americkém městě Los Angeles s výhledem na přehradu. Ve čtvrti žije také například herečka Rachel McAdams nebo herec Ryan Gosling.

 

 

V domě se nachází čtyři ložnice se čtyřmi koupelnami, které mají původní dlažby z roku 1931, kdy byl dům postaven. Zachován byl i nábytek v kuchyni. Dům má také výtah, což je v Los Angeles opravdová vzácnost. Součástí domu je i garáž pro tři auta.

 

GALERIE: Dům, který si koupil Leonardo DiCaprio před 20 lety za svůj honorář za film Titanic

1
/
7
Zdroj: Profimedia
Dům, který si koupil Leonardo DiCaprio před 20 lety za svůj honorář za film Titanic - 2

 

Dům Leonarda DiCapria si můžete pořídit za 1,7 milionu dolarů (přes 38 milionů korun). Herec přitom svoji rezidenci v roce 1999 koupil za 769 500 dolarů (tedy 20 milionů korun).

reg TN.cz