Vytrvalostní olizovač

Lepší než nanuk! Muž olizoval domovní zvonek celé hodiny

Jazyk
Zdroj: Getty Images
Ilustrační foto
Téma:

V přírodě je obvyklé, že samičky mimo jiné i z hygienických důvodů olizují své mladé. Podobnou službu poskytl muž z Kalifornie ve Spojených státech opuštěně působícímu domovnímu zvonku a celé hodiny jej soustředěně olizoval. Policie po něm vyhlásila pátrání.

Kalifornská policie nyní upíná své zdroje na neobvyklý případ. U jednoho z kalifornských domů zachytila bezpečnostní kamera muže, který náruživě tři hodiny olizoval domovní zvonek. Na případ upozornil americký zpravodajský portál ABC.

 


V domě v době olizovacích orgií nebyl nikdo z dospělých, spaly v něm jen děti majitelů. "Nakonec nám to přišlo celkem k smíchu, protože vlastně nikomu neublížil, ani nic nezničil," řekla majitelka domu Sylvia Dunganová. Dunganovi si dali nicméně tu práci a zvonek pečlivě očistili.

 


Noční plížil s nezdolným jazýčkem se podle kalifornské policie jmenuje Roberto Daniel Arroyo. "Byli jsme příjemné překvapeni kvalitou obrazu z kamery, který nám umožnil velmi rychle odhalil totožnost pachatele," sdělil kalifornský policejní mluvčí Miguel Cabrera. Podle policie může orální maratonec čelit obvinění z několika přestupků.
 

rod TN.cz