Výměna manželek

Lesby ve Výměně: Kvůli orientaci začala pít, málem jí vzali děti!

V premiérovém díle reality show Výměna manželek uvidíme, jak se snese lesba Marcela s dominantním manželem Milanem a jestli se dokáže náhradní manželka Romana vyrovnat s chodem nestandardní domácnosti dvou žen.

V premiérové Výměně manželek se tuto středu představí Romana (32), její manžel Milan (41), synové Dominik (12), David (6) a Matyáš (3). Na druhé straně uvidíme trochu nestandardní domácnost, v ní se představí Bohdana (44), Marcela (34), dcera Karolína (13) a syn Pavel (6).

 

Bohdana s Marcelou dříve žily v klasických heterosexuálních vtazích. Konkrétně Marcela si svou orientaci dlouho nedokázala přiznat. I proto začala hodně pít a dokonce jí hrozilo, že přijde o děti. Naštěstí našla sílu a celou situaci včas vyřešila.

 

GALERIE: Výměna manželek - Romana a Milan, Bohdana a Marcela

1
/
12
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek - Romana a Milan, Bohdana a Marcela - 1

 

Ani teď ale nemá Marcela na růžích ustláno, trápí ji přehnaná žárlivost ze strany Bohdany. Druhý pár Výměny manželek řeší opačný problém – ztrátu lásky. Podaří se oba vztahy zachránit? A bude mít Milan problém s náhradní manželkou Marcelou, i když z počátku její orientaci přijme bez problémů?

 

 

Sledujte premiérovou Výměnu manželek už ve středu od 20:20 na TV Nova. Nestihli jste minulý díl? Podívejte se na něj na NOVA Plus, všechny díly jsou k dispozici na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Holky, nebo kluci? Kristen Stewart konečně promluvila o své orientaci. A tohle vás šokuje!

Vztahy rodin Míši a Veroniky po Výměně? Na bodu mrazu! JEN SAMÉ LŽI, zoufá si Michal

mom TN.cz