prázdná hrobka

Léta střežené tajemství odhaleno! Hrob princezny Diany je prázdný

Hrob princezny Diany
Zdroj: TN.cz, Profimedia.cz
Hrob princezny Diany je prý prázdný (ilustrační foto)

Bezmála dvacet let si celý svět myslel, že ostatky lady Diana leží na rozlehlém ostrově, který patří její rodině. Teď se ale ukázalo, že hrob je prázdný! Zahraničním médiím to potvrdil zdroj blízký rodině.

Milovaly ji miliony lidí a na konci srpna to bude už dvacet let, co jimi otřásla její tragická smrt. Až nyní se ale ukázalo, že její hrob je úplně jinde, než si lidé celou dobu mysleli. Tam, kde má náhrobek, byste její ostatky hledali marně. Píše o tom Radar Online.

 

Rodina se podle blízkého zdroje bála, že hrob by mohli poškodit vandalové nebo vykradači hrobů. Proto byla rakev po oficiálním pohřbu uložena do kostela svaté Marie v obci Great Brington, kde leží spolu s urnou Dianina otce Johna. Místo je chráněno ostnatým drátem a detektory pohybu.

 

Královská rodina doposud tvrdila, že Diana je pochována v kryptě na ostrově Althorp. Ten se nachází na více než 13 tisíc hektarů velkém pozemku, kde princezna vyrůstala. Fanoušci tak léta žili v nevědomosti a mnozí z nich za to, aby se na hrob mohli podívat, zaplatili poplatek v přepočtu asi 500 korun. 

 

 

Místní ale tvrdí, že se nenechali oklamat a věděli, že Dianiny ostatky tam skutečně nejsou. "Celá rodina je pochována v kostele sv. Marie, bylo tedy jasné, že i ona tam je," uvedl provozovatel jedné z místních hospůdek Jacqui Collins.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Princezna Diana měla děsivé tajemství: V zahradách paláce pohřbila novorozeně

20 let po smrti Diany promluvil William a Harry o posledním telefonátu s matkou: Z jejich slov mrazí!

Jak by vypadala princezna Diana jako babička a jaká by byla?

mom TN.cz