nabídka zájezdů

Letní dovolená za pár stovek! Na nákup zbývá posledních pár dní

Dovolená
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Ilustrační foto
Téma:

Už jen několik dní budou cestovní kanceláře nabízet zájezdy s výraznými slevami. Právě teď totiž vrcholí období prodeje tzv. First Minute zájezdů. Letní dovolenou tak můžete pořídit už za pár stovek.

Zájem Čechů o výhodné dovolené v režimu First Minute je letos enormní. Vyplývá to z aktuálních statistik cestovní agentury Invia. Od říjnového spuštění prodeje si letní dovolenou koupilo o 82 % více osob než loni ve stejném období. Přitom největší zájem o nákup First Minute pobytů je obvykle v druhé polovině ledna. U turistů i letos vedou tradiční dovolenkové destinace.

 

"First Minute zájezdy volí nejčastěji rodiny s dětmi nebo lidé, kteří potřebují dovolenou dopředu naplánovat. Mezi nejpopulárnější destinace tak tradičně patří Řecko, jež tvoří 28% podíl na prodeji všech zájezdů, následované Bulharskem a Chorvatskem," řekl Michal Tůma, marketingový ředitel cestovní agentury Invia. Pětici nejpopulárnějších destinací poté doplňuje Itálie a Španělsko.

 

 

Významně vzrostla poptávka po zájezdech do Egypta a Tunisu. Obě země letos volí zhruba čtyřikrát více turistů než v loňském roce. "Loni jsme zaznamenali mírný propad těchto destinací, v letošní sezóně ale opět patří mezi jedny z nejpopulárnějších. Obě země jsou oblíbené zejména kvůli udržovaným plážím, stabilním teplotám a vysoké úrovni služeb, které jsou přitom cenově dostupné," vysvětlil Tůma.

 

 

Už jen do neděle můžete u Blue Style využít 21% slevu pro dospělé, rodiny mohou vzít dvě děti zdarma a rodiče dostanou slevu 10 % na zájezd. Máte také možnost změnit zájezd týden před odjezdem. Jen do půlky ledna koupíte zájezd výhodněji také u Fischera, osmiprocentní slevu nabízí do neděle i cestovní kancelář Kudrna.

 

 

Většina cestovních kanceláří nabízí výhodné nabídky do konce ledna, napříkald v Alexandrii pořídí důchodci zájezd za poloviční cenu, rodiny mohou vzít dvě děti zdarma a zájezd je možné změnit deset dní před odletem. Firo Tour bude výhodné zájezdy nabízet až do konce března.

 

mom TN.cz