Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Letní sezóna odstartovala – kam letos vyrazit za sluníčkem?

Alexandria
Zdroj: Alexandria

Pro mnohé z nás je tady nejkrásnější doba z celého roku – období letních dovolených!

Už máte vybráno?

Ačkoli podle počasí u nás to není příliš patrné, léto pomalu ale jistě přichází. Mnohé dovolenkové destinace už letní sezónu zahájily v polovině května! Pokud už tedy déle na příchod teplého počasí nechcete čekat, máme pro Vás několik tipů, kde sluníčko už vesele svítí a navíc si nyní zájezd pořídíte za fantastickou last minute cenu!

Turecko – země nekonečných pláží


Prvním tipem na fantastickou dovolenou je orientální Turecko, které se tradičně těší velké oblibě mezi dovolenkáři. Velice komfortní ubytování, široké písčité pláže, krásné počasí a skvělé služby jsou jednoznačné klady této destinace. Mezi nejpopulárnější letovisko patří Side, kde si můžete vybrat hned z několika klubových hotelů CK Alexandria. Vyzkoušet zde můžete letošní novinku Seashell Resort Alexandria Club nebo se naopak spolehnout na osvědčenou stálici mezi klubovými hotely, kterou je hotel Süral Resort Alexandria Club.

Rozmanité Řecko

Téměř nevyčerpatelné možnosti, jak strávit zaslouženou dovolenou poskytuje antické Řecko. Lahodná kuchyně, skvělé víno, pestré možnosti výletů a krásné moře udělá z Vaší dovolené v Řecku nezapomenutelný zážitek. Ať už zvolíte některý z ostrovů nebo pevninu, nebudete rozhodně litovat! Perfektní volbou pro rodinnou dovolenou je například hotel Atlantica Mikri Poli Alexandria Club na slunném Rhodu nebo luxusní hotel Sentido Apollo Palace Alexandria Club na smaragdovém ostrově Korfu.

Bulharsko – ráj pro rodinnou dovolenou

V Bulharsku zkrátka najdete vše co by měla správná letní dovolená splňovat. Vybrat si můžete jak živá letoviska s bohatým nočním životem jako Zlaté Písky, Slunečné Pobřeží či Primorsko, tak i klidnější místa jako například Svatý Konstantin či Carevo. Díky své geografické poloze nabízí tato země příjemné teplé klima. Pobřeží Černého moře lemují nádherné dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do vody. Novinkou na Slunečném Pobřeží je hotel Rena Alexandria Club, hvězdou již nekolikátou sezónu je klubový hotel Hermes Alexandria Club v Carevu.

Temperamentní Španělsko

Španělsko je rovněž oblíbeným cílem slunce chtivých turistů. Pokud jste již navštívili známější Mallorcu či Ibizu, vydejte se pro změnu například na Menorcu, kde Vás čekají pláže jako v Karibiku. Nebo prozkoumejte pevninskou oblast Costa de Almería, kde se nachází krásné písčité pláže, malebné rybářské vesničky a působivá příroda. Žhavou novinkou v letošní nabídce je zde klubový hotel Playasol SPA Alexandria Club. Hotel s vlastním aquaparkem, polohou přímo na pláži a českými animátory je perfektní pro Vaši letní dovolenou v pohodě!

Komerční článek