ČERVENEC A SRPEN

Léto téměř bez deště můžete strávit v Řecku! Předpověď na celé prázdniny

Počasí v Řecku
Zdroj: Getty Images
Ilustrační snímek
Roman Dolejský
Roman Dolejský
30.6. 2020 5:38
Téma:

Pokud na léto plánujete výjezd do Řecka, určitě se vám budou hodit informace o počasí, jaké tam vládne. Redakce TN.cz pro vás připravila výhled počasí na červenec a srpen!

Jedním z nejoblíbenějších míst, kam Češi v létě mizí za chvilkou oddychu, je Řecko. Jelikož ale dovolenou obyčejně plánují strávit na čerstvém vzduchu, je dobré vědět, jak bude volnočasovým aktivitám přát počasí.


Celý červenec se podle portálu Accuweather mají teploty pohybovat mezi 31 a 35 stupni Celsia. Kromě přeháněk v půlce měsíce lze očekávat jasnou a slunečnou oblohu. Předposlední týden má být také větrno, teploty ale výrazněji neklesnou.

 


V srpnu se budou denní teploty pohybovat mezi 31 a 34 stupni Celsia, v noci mohou klesnout až k 21 stupňům. Srpen zřejmě nabídne čisté nebe jen s minimem oblačnosti.

 

Předpověď na červenec:


Poslední měsíc letních prázdnin se ale mají objevit větrné dny. Hned druhý víkend by mělo foukat, pak opět asi o týden později, a ještě má foukat předposlední víkend v měsíci. Na podrobnosti se můžete podívat v tabulce:


 

TN.cz