Rušící zvuky

Léto začalo, hlásí strážníci. První hlasitý sex trval jen pět minut

sex - ilustrační
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:
sex

Kuriózní zásah mají za sebou pardubičtí strážníci. Ten podle nich potvrzuje, že už opravdu začalo léto. Strážníky volali lidé, které rušil hlasitý sex sousedů. Aby se u toho cítili pohodlněji, otevřeli si k velké nelibosti sousedů okno. Ale než strážníci stihli případ začít řešit, již bylo po všem.

"Letní noci tímto považujeme oficiálně za zahájené! Dnes naše operační středisko odbavilo první stížnost na hlasitý sex při otevřených oknech," napsali na facebooku pardubičtí strážníci, pro něž zřejmě nejsou podobné výjezdy v létě ničím neobvyklým.

 

Jak připomněli, tak "náročná fyzická aktivita si žádá přísun vzduchu a odsun tepla, což řeší to větrání". V noci, kdy je venku slyšet každý hluk výrazně více než přes den, to ale pro sousedy přináší zážitek, o který ne všichni stojí.

 

 

Krátce před čtvrteční půlnocí vyrazila takový případ řešit jedna pardubická hlídka. Na stanici se ale vracela bez toho, aby stihla někoho pokutovat nebo alespoň pokárat.

 

"Ačkoliv prý obvyklá produkce trvá i hodiny, tentokrát to sousedé vzali rychlovkou za pět minut," vysvětlili strážníci, proč byl jejich výjezd nakonec zbytečný.
 

vbo TN.cz