Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Blízko smrti

Lev málem roztrhal svého trenéra! Děsivé scéně přihlížely malé děti

Hamada Kouta
Zdroj: Profimedia, Facebook/ Hamada Kouta

Krev v žilách tuhla návštěvníkům cirkusu v ukrajinském městě Luhansk. Dvaatřicetiletého trenéra Hamada Kouta tam totiž přímo před jejich zraky napadl lev. Muž jen o vlásek unikl smrti.

Životem málem zaplatil dvaatřicetiletý Egypťan Hamada Kouta, který v cirkuse vystupuje jako krotitel lvů. Jeden z nich na něj zaútočil přímo před publikem dětí a jejich rodičů. Zvíře se mu naštěstí nakonec podařilo odehnat vlastní silou.

 

Kouta však nevyvázl úplně bez zranění. Lev ho totiž povalil na zem a způsobil mu tržné rány. "Vyskočil na mě a pokousal mě. Díky bohu to nebylo do krku," popsal útok podle portálu LADbible trenér.

 

"Mám zranění na zádech, ruce a noze. Na té mám jizvy od dvou pařátů a zubů. Na ramenou mám od zubů jizvy asi čtyři centimetry dlouhé,“ doplnil.

 

 

"Když na něj lev skočil, málem se mi zastavilo srdce," prohlásila jedna z přítomných žen, která do cirkusu vyrazila se svými dětmi. Právě kvůli nim zachoval Kouta klidnou hlavu. "V klidu jsem je zavolal, protože v publiku byly děti," řekl trenér Hamada.

 

Svých miláčků se však určitě nevzdá. Lvi podle něj byli ve stresu, protože měli vystupovat brzy poté, co přijeli na místo. "Jsou stejně náladoví jako lidé. I my se můžeme probudit ráno se špatnou náladou a celý den budeme nepříjemní," vysvětlil Kouta.

pan TN.cz