Dalešická přehrada

Levné jídlo, nové sprchy. Wilsonka má od inspektora TV Nova stříbro

Věra Müllerová
Věra Müllerová
Publikováno 16. 8. 2019

Prázdninový inspektor tentokrát vyrazil na kontrolu k Dalešické přehradě do kempu Wilsonka. Ten nabízí ubytování ve stanech, chatkách nebo maringotkách. Při plné obsazenosti se do areálu vejde až 2000 lidí.

Kemp najdete přímo na břehu Dalešické přehrady. Z dálnice D1 se do něj dostanete sjezdem na Velkou Bíteš přes Náměšť nad Oslavou. V provozu je od května do září.

 

Na inspektora TV Nova udělala dojem kuchyňka i chatky - postele v nich jsou nové a bytelné, návštěvníci spokojení. Záchody jsou také v pořádku, toaleťáku je dostatek, umývárna čistá.

 

Sprchy tu mají nově zrekonstruované. "Z toho tři jsou pro veřejnost a jedna pro invalidní osoby. Průběžně provádíme rekonstrukce stávajících zařízení," dušuje se majitel kempu Jaromír Kuchynka.

 

V kempu si můžete půjčit loďku, šlapadlo a nebo paddleboard. Kdo má chuť, může si v kempu zahrát i minigolf. Děti mohou využít dětské hřiště a všichni pak krytou společenskou místnost, kde se během léta odehrávají i koncerty.

 

 

Občerstvení si můžete dát v místní restauraci - smažený sýr 55 korun, utopenec 35, nakládaný hermelín za 60 korun. Ceny jsou přijatelné. Každý den tu nabízejí jedno obědové menu, o víkendu dvě.

 

Autokemp Wilsonka funguje už bezmála 30 let. Přesto je vidět, že se tu nebojí modernizace a jdou s dobou. Proto od nás získávají stříbro.

Související témata:
pez TN.cz